1. turnaj BOWLINGZONE CLUBU vyhrála Legenda - více

1. turnaj BOWLINGZONE CLUBU vyhrála Legenda

08.09.2014
BOWLINGZONE CLUB - HRÁČI MĚSÍCE ZÁŘÍ : Ženy BLANKA HANUSÍKOVÁ, Muži JOSEF BEŠÍK, Junioři DOMINIK KRATOCHVÍL   !!!!

Tak je to tady, máme za sebou první klubový turnaj, kterého se zúčastnilo celkem 24 hráčů, někteří byli omluveni, někteří se mohli jen koukat. ( Fanda Tesař, já, .... ) :-)

Měli jsme připravenou specialitu v podobě 2 různých mazání a někdo si s tím na začátku jen těžko věděl rady.

Radost nám udělali naši junioři, kteří přišli již v oddílových dresech a hráli jako o život, i když v přítomnosti dospělých bowlerů byli více nervózní než obvykle bývají.

I když ti mladší z nich měli handicap, ani to nestačilo na to, aby zvítězil, i když jen o 8 bodů, Dominik Kratochvíl. Druhá Andrea Mazalová měla skvěle rozehranou poslední hru ( 3x strike, 2x dohoz ), nakonec z toho bylo moc pěkných 168, ale nestačilo to. Třetí skončila Nikola Kratochvílová, která hrála velmi dobře, jen poslední hru trochu pokazila.

Na dalších místech skončili ti nejmladší v pořadí Eliška Brychová, Šimon Vondráček a Robin Vondráček.

V kategorii dospělých to byl větší boj a díky rozdílnému mazání a také systému turnaje se pořadí měnilo každou chvíli.

Ani celkově nejlepší průměr nestačil ( 186 ) Pavlu Kuchtovi na celkové vítězství, ve finále hodil poslední hru 161 a v kategorii mužů klesl až na 5. místo.

Z druhého konce to vzal Josef Bešík, který na začátku chladil své výkony, dokonce při druhé hře ( 129 ) řekl, a to cituji " na tom se nedá hrát ", a ve finále hrál výborně a  i díky handicapu v kategorii mužů zvítězil.

Na druhém místě skončil skvěle finišující Roman Dvořák a třetí  byl nejúspěšnější rovinář, Milan Jindřišek .

V kategorii žen si finálovými 223, 175 a 211 zkušeně pohlídala první místo legenda Blanka Hanusíková. Druhá legenda Dana Hanušová finišovala až poslední hrou, 224 , ale k vítězství jí chybělo ještě 57 kuželek. A na třetím místě byla pardubická stálice, Blanka Dušková.

Nejlepší hráčem, tedy v tomto případě hráčkou, turnaje je BLANKA HANUSÍKOVÁ, která do kapsy strčila všechny muže. Asi chtěla. :-)

Další klubový turnaj se odehraje v úterý dne 30.9. také v 18 hodin.