Login:
Heslo:

12H Bowling Marathone - o pouhých 119 kuželek zvítězilo domácí Bowlingzone

16.10.2016

A je za námi poslední letošní 12H bowlingový Marathon družstev , který byl dramatický až do poslední hry. Tak vehemetně se bojovalo o celkové vítězství, finanční premie a spoustu cen od sponzorů.

Celkově jsme stihli zahrát 552 her a 8 statečných družstev srazilo dohromady 90 193 kuželek !

Ano, tento marathon vyhrálo družstvo Bowlingzone, ale celý den se střídalo ve vedení s Team24, kde byla také velká hráčská kvalita. Nakonec jsme měli vítězství v celém turnaji o nejnižší rozdíl v historii !

Pro třetí nísto si celkem poklidně dokráčelo středočeské družstvo WOKURKI, které si udržovalo stejný náskok v podstatě od začátku až do konce.

Naposledy třetí, ale tentokráte 4. místo pro sympatickou Partu HIC z Kostelecké Lhoty.

Start výborný, po té několik nepovedených her, nicméně Šikovné JRČ bez problémů udrželo 5.místo.

Na 6. ( o příčku polepšení proti poslednímu marathone ) místo poskočili kluci z Vysokého Mýta, VETŘELCI.

Prvních 8 her drželi vyšší příčku, nakonec rodinné družstvo Sněženky a Machři obsadilo 7. příčku.

Nováček, také z Vysokého Mýta, a to družstvo Krakenů poprvé okusilo atmosféru bowlingového marathonu. Nevedli si špatně, na lepší než 8.příčku to bohužel nestačilo, snad příště...

Nejvyšší nához již v 1. hře Marathonu stanovil František Tesař a to 268. I když ho řada hráčů chtěla sesadit, tak se jim to nepovedlo.

Nejlepší výkon družstva jsme se dočkali od TEAM24, kde součet byl 661.