Úvod >

BOWLINGZONE CLUB - hráči měsíce října junioři Dominik Kratochvíl, ženy Marie Horáková a muži Jan Dušek

02.10.2014
Tak to byla jízda !!!

Turnaj domácího klubu byl tentokrát koncipován tak, že po kvalifikaci mohl vyhrát a stát se bowlerem klubu na příští měsíc i ten, který byl poslední.

A to se také v kategorii mužů stalo !

Turnaj měl 5 kvalifikačních her, které vyhrál Jarda Turina, jediný s průměrem nad 200 ( 203, 6), druhý byl Adam Vondráček ( 198,6 ) a třetí Roman Dvořák ( 198 ).

A ani jeden z nich v dovednostní soutěži neuspěl. Tam bylo potřeba pro praváky dohazovat kuželku č.10 a pro leváky č.7.

Honza Dušek, i když se trápil v kvalifikaci ( krásné poslední místo ), ukázal pevné nervy a v dovednostní soutěži trefil 6x za sebou kuželku číslo deset. To se nikomu jinému nepodařilo a že zde hráli i hráči 1. ligy !

V kategorii žen to bylo jednodušší, když ani jedna žena kuželku č, 10 neshodila a vyhrála po kvalifikaci první Marie Horáková.

V juniorech obhájil pozici nejlepšího juniora Dominuk Kratochvíl ( 156,75 ), druhý byl Šimon Vondráček a třetí Nikola Kratochvílová.

Ale v dovednostní soutěži jsme si užili spoustu legrace, tak se těšte, co bude v klubovém turnaji přichystáno příště !