BOWLINGZONE CLUB  hráčka měsíce Dana Hanušová, hráč měsíce Milan Jindřišek a junior měsíce Andrea Mazalová - více

BOWLINGZONE CLUB hráčka měsíce Dana Hanušová, hráč měsíce Milan Jindřišek a junior měsíce Andrea Mazalová

03.01.2015

Absolutní pořadí vyhrál Milan Jindřišek !

Poslední klubový turnaj se nesl v povánočním poklidném duchu jen do té doby než se začalo hrát.

Zkusili jsme  si evropský model turnajů, kde za pořadí v kvalifikaci jsou bonusové body, které potom ve finálové části jsou připočteny ke každé hře a hodně pomohou.

O tom se přesvědčila např. Dana Hanušová, která v první hře finále zahrála pěkných 138 a dále postoupila jenom kvůli vysokému bonusu z výborné základní části.

V juniorech byla cesta na stupně vítězů jednoduchá, kvůli nemocem a dovolené bojovali jen 3 junioři. Zasouženě zvítězila Andrejka Mazalová před Eliškou Brychovou a Ondřejem Prekopem.

V kategorii dospělých po základní části vedl překvapivě, ale zaslouženě Jirka Vojíř. Ve druhé části finále zahrál výborně Roman Dušek a postoupil z 1.místa. Ve druhé části Roman zahrál 234 a opět postoupil z 1. místa a pomalu se stával favoritem i v užší části finále.

V předposlední hře zahrála výkon dne 264 Dana Hanušová a do finálové trojky ji doprovodila druhá legenda Blanka Hanusíková a překvapivě Milan Jindřišek.

Romanu Duškovi superfinále uteklo o 4 kuželky.

Tam ale naopak stačilo 188 a Milan Jindřišek se stal absolutním vítězem !

Ženskou vítězkou je Dana Hanušová, která také skončila druhá celkově a třetí Blanka Hanusíková.